O nas

Już od ponad 20 lat zajmujemy się budownictwem. Budujemy domy w technologiach tradycyjnych, a od 1996 roku budujemy również w technologii YTONG. Pierwszy dom jednorodzinny z YTONG-a w Olsztynie wybudowała właśnie nasza firma.

Zlecenia klientów prywatnych
Realizujemy zlecenia klientów prywatnych (budowa z projektu i na działce klienta) - w tym kompleksowa obsługa wraz z zaopatrzeniem budowy w materiały. Mamy najlepsze ceny materiałów dla swoich klientów.
Inwestycje deweloperskie
Obsługujemy kompleksowo inwestycje deweloperskie, od projektu, przez budowę, pozyskanie klienta oraz sprzedaż wybudowanych domów.
Domy na sprzedaż
Budujemy domy na sprzedaż. Każdy nasz dom, który budujemy na sprzedaż zawiera naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Nasze domy są unikalne, pod względem użytych materiałów, detali architektonicznych oraz funkcjonalności. Domy spełniają Normy Europejskie na 2021rok. Mamy zadowolonych klientów, którzy mieszkają w naszych domach. Zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą: "Domy na sprzedaż".
Autoryzowany wykonawca
Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą budowy w technologii YTONG. Posiadamy szkolenia firm: Xella (Ytong, Silka), CERESIT, KREISEL, ROCKWOOL, VELUX, DRYVIT. Specjalizujemy sie w elewacjach z cegieł klinkierowych, cegieł ręcznie formowanych, płytek lub z użyciem metody ULTRATEX (USA). Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą dociepleń firmy DRYVIT.
Xella
Ytong
Silka
Ceresit
Rockwool
Velux
Dryvit
Xella
Ytong
Silka
Ceresit
Rockwool
Velux
Dryvit
Nadzór na budowie
W oparciu o wieloletnie doświadczenie i bardzo dobrą znajomość rynku budowlanego - oferujemy pełnienie funkcji Kierownika Budowy na Państwa budowie. Na rynku jest wiele młodych i niedoświadczonych firm budowlanych, które nie potrafią nawet czytać projektów konstrukcyjnych ze zrozumieniem. Budowy są realizowane niezgodnie z założeniami projektowymi pod względem konstrukcyjnym, izolacji termicznych i przeciwwilgociowych, prawidłowości murowania. Wielu inwestorów spotyka się z tymi problemami - dlatego oferujemy Państwu funkcję Kierownika Budowy wraz z nadzorem procesu budowy.
Projekty wykonawcze
Oferujemy wykonanie tzw. projektów wykonawczych dla Firm i Inwestorów indywidualnych na podstawie projektu architektonicznego.